JBL Albania, pjese e karta e studentit.

Perfitoni ulje studentore nga JBL. JBL ofron nje game te gjere te produkteve audio duke perfshire kategori te ndryshme si bokse, soundbar, bokse party, bokse portabel, kufje, kufje gaming dhe bokse makine. Zgjidhni produktin qe ju deshironi dhe bejeni pjese te rutines suaj. Shijoni tingullin legjendar dhe te pasur me bas te JBL çdo moment. Nese jeni fans i muzikes,…

Read more

Kufje Noise-cancelling: Cfare jane dhe si funksionojne?

Deshironi te shijoni muziken tuaj te preferuar duke eleminuar cdo tingull rreth jush? Rritja e volumit nuk funksionon ne shume raste dhe madje mund te jete e demshme per degjimin tuaj. Deshironi te shijoni muziken tuaj te preferuar pa shqetesuar nga mjedisi perreth? Kufjet JBL Noise-cancelling jane zgjidhja ideale per ju. Cfare jane kufjet noise-cancelling ? Çfare jane saktesisht kufjet…

Read more
kufje gaming

4 kufje gaming te rekomaduara nga JBL

Kufje gaming me funksione te pershtatura per njerzit qe jane te apasionuar pas lojrave. Keto kufje gaming prodhojne nje tingull realist dhe shume te qarte duke bere cdo loje epike. Te pajisur me mikrofona cdo tingull do te jete kristal edhe ne situatat me te veshtira te lojes. Kufje gaming JBL Quantum 100 Kthejeni lojen tuaj ne nje ngjarje epike…

Read more
boks me bluetooth

Si te lidhni nje boks JBL me Wi-FI ne shtepine tuaj!

Lidhja e nje boksi JBL Wi-Fi me rrjetin tuaj te shtepise eshte nje metode super e lehte! Lidhja zgjat vetem disa sekonda. Por per t’u siguruar qe i keni te gjitha informacionet qe ju nevojiten, ne do t’ju shpjegojme metodat dhe hapat ne kete blog. 3 menyra per te lidhur boksin tuaj JBL… Metoda 1: Aplikacioni JBL One Aplikacioni JBL One eshte aplikacioni…

Read more

Shopping Cart (0)

Cart

10% ULJE
Vendosni email-in tuaj dhe perfitoni 10% ulje!
SUBSCRIBE
I agree with the term and condition