5 bokse muzike për një birthday party

5 bokse muzike për një birthday party

Një birthday party është gjithmonë më e bukur me muzikën e duhur. Pavarësisht nëse po planifikon një festë të madhe ose një mbledhje të vogël me miqtë, muzika është ajo që krijon atmosferën. Për t’u siguruar që festa jote të jetë e paharrueshme, këtu janë pesë bokset më të mira JBL që do të sjellin ritmin dhe energjinë që të…

Read more
Udhetime të përsosura Çfarë Duhet të Keni me Vete

Udhetime të përsosura: Çfarë Duhet të Keni me Vete?

Kur bëhet fjalë për përgatitjen për një udhëtim, pajisjet e duhura mund të bëjnë një ndryshim të madh në përvojën tuaj. Ne ofrojme disa pajisje që janë të përsosura për t’i marrë me vete gjatë udhëtimeve. Këtu janë disa nga produktet kryesore të JBL që do t’ju ndihmojnë të keni një udhëtim të mrekullueshëm: Kufje JBL për Udhëtime Kufjet JBL…

Read more
boks me bluetooth

Si te lidhni nje boks JBL me Wi-FI ne shtepine tuaj!

Lidhja e nje boksi JBL Wi-Fi me rrjetin tuaj te shtepise eshte nje metode super e lehte! Lidhja zgjat vetem disa sekonda. Por per t’u siguruar qe i keni te gjitha informacionet qe ju nevojiten, ne do t’ju shpjegojme metodat dhe hapat ne kete blog. 3 menyra per te lidhur boksin tuaj JBL… Metoda 1: Aplikacioni JBL One Aplikacioni JBL One eshte aplikacioni…

Read more

Produktet Miqësore me Mjedisin nga JBL Shqipëri

Kur bëhet fjalë për teknologjinë e cilësisë së lartë, produkti i parë që vjen në mendje është JBL. Një markë që është sinonim i cilësisë së zërit – JBL, kudo në botë, ka hedhur hapat drejt të qenit miqësore me mjedisin. Në këtë artikull, do të eksplorojmë angazhimin e JBL Shqipëri për të promovuar pajisje miqësore me mjedisin dhe se…

Read more
JBL Charge 5 vs JBL Flip 6

JBL Flip 6 dhe Charge 5 : Ndryshimet midis tyre!

Jeni duke kërkuar për një boks me bluetrooth? Dëshironi një boks që i përshtatet stilit tuaj të jetesës dhe ka cilësi të shkëlqyer tingulli?Deshironi ta merrni me vete kudo si pushime ne det, piknik ne park, apo edhe nje takim me të dashurit tuaj?Të dy JBL Charge 5 dhe Flip 6 jane dy zgjidhje ideale. Më poshtë ne do të…

Read more

Shopping Cart (0)

Cart

Filters

Filter for price

FILTER BY PRODUCT NAME

10% ULJE
Vendosni email-in tuaj dhe perfitoni 10% ulje!
SUBSCRIBE
I agree with the term and condition